+420 739 285 707 [email protected]
Select Page
Palace Kutná Hora

EN: Výjimečné místo s historií

Šultysova 153, Kutná Hora
100+ historická budova
4 apartmá, 16 hostů
Bohatá snídaně v ceně

Aktuální informace

Hledáte zajímavé místo na krátký pobyt s odpočinkem ? Pobytem u nás se hodně dozvíte o historii – návštěvu UNESCO míst Kutné Hory s průvodcem, k odpočinku zařídíme masáže, k oddechnutí třeba degustace vín nebo jen večeři na kouzelných místech Kutné Hory – celý pobyt můžete čerpat i z výhod a benefitových poukázek od zaměstnavatele nebo fakturačně (FKSP) – kontaktujte nás s podrobnostmi na [email protected] volejte 739285707, naši nabídku pobytů najdete tady .

Palace Kutná Hora

Jedinečná atmosféra a nezapomenutelný zážitek

Jakmile vkročíte do Palace, pocítíte genius loci místa. Ocitnete se v budově, jejíž historie sahá až do středověku. Do její současné podoby se nejvíce promítla až barokní přestavba. Stylové ubytování ve čtyřech apartmánech vzniklo při poslední rekonstrukci v roce 2016. V té době proběhla i sanace unikátních sklepních prostor, které slouží jako soukromá vinná banka – Wine Gothic Club. Jedinečné interiéry skvěle podtrhují mimořádnou polohu v historickém srdci Kutné Hory s nejvýznamnějšími památkami na dosah.

Každé ráno pro vás bude přichystaná bohatá snídaně, kterou si můžete vychutnat ve společných prostorách nebo přímo ve svém apartmá. Pobyt si můžete zpříjemnit také nabídkou bohatě vybaveného minibaru a vyspíte se přímo královsky.

Apartmány

Nechte se obklopit historií a luxusem boutique apartmánů, vybírat můžete celkem ze čtyř.


Pobytové balíčky

HISTORIE

Vydejte se za poznáním tajemné Kutné Hory přímo z jejího srdce. Ubytujte se v historickém jádru města a objevujte jeho jedinečné památky.

RELAX

Nechte se hýčkat a užijte si zasloužený relax. Ochutnejte historii v apartmá, vychutnejte si kvalitní víno, dopřejte si regenerační masáž a povzneste své tělo i mysl.

ZÁŽITEK

2 noci pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let jen za 9 900,- v některém z našich apartmánů a k tomu zajistění programu a vstupů
dle vlastního výběru.

+420 739 285 707
Šultysova 153, Kutná Hora

Zpracování osobních údajů