+420 739 285 707 [email protected]
Kontakty

Neváhejte se ozvat

+420 739 285 707
Šultysova 153, Kutná Hora

Zpracování osobních údajů

Provozovatel : Pocket city s.r.o., Na Folimance 2155 / 15, 120 00 Praha 2, IČ 08415790, DIČ CZ08415790
Obchodní podmínky

Platné od 1.1.2021

Palace Kutná Hora, Šultysova 153, Kutná Hora

Za Pocket city s.r.o. se sídlem Praha 2, Na Folimance 2155/15

 

1. Podmínky pro rezervaci

Garance rezervace požadována ve výši ceny první noci ubytování zasláním platby na bankovní účet hotelu, negarantované rezervace jsou drženy do 15ti hodin v den příjezdu.

 

2. Stornopodmínky ubytování

Rezervace pro více než 2 pokoje

Storno dříve než 21 dní před příjezdem bez poplatku.

Storno 21 – 7 dní před příjezdem 30% z částky za ubytování první noci.

Storno 6-2 dny před příjezdem 50% z částky za ubytování první noci.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů storno v den příjezdu 50% z částky za ubytování první noci.  

Rezervace pro 1 -2 pokoje

Storno dříve než 24 hodin před příjezdem bez poplatku.

Storno 24 hodin a méně před příjezdem 100% z částky za ubytování první noci.

U stálých partnerů (opakované pobyty) storno v den příjezdu bezplatné, nestornovaný nedojezd účtován 50% z částky první noci.

Okamžik příjezdu se rozumí nejpozději v 18 hodin dne příjezdu.

 

3. Rezervace konkrétního pokoje

Garance rezervace je poskytována pouze na typ pokoje, pokud je rezervován konkrétní pokoj, je hotel v případě nutnosti oprávněn hosta ubytovat na jiném pokoji stejné nebo vyšší kategorie za dohodnutou cenu. 

Informační povinnost pro platby v hotovosti 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Privacy

Informace o zpracování osobních údajů 

Společnost Pocket city s.r.o., IČO: 08415790, se sídlem Praha 2, Na Folimance 2155/15, PSČ 120 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 318672 zpracovává jako správce v souvislosti se svojí hospodářskou činností v oblasti poskytování ubytovacích hotelových služeb m.j. osobní údaje subjektů. .

Tyto údaje jsou uloženy v hotelovém počítači, jištěny proti zneužití příslušnými softwarovými prostředky a organizačními postupy v rámci provozu hotelu. Jsou použity výhradně pro vedení zákonné evidence ubytovaných hostů a plnění oznamovací povinnosti na základě zák. č. 326/1999 a Vedení evidenční knihy na základě zák. č. 565/1990 Sb. o místních poplatcích a jedná se o tyto údaje:

  • jméno a příjmení, titul
  • datum narození
  • kompletní adresa místa trvalého pobytu – ulice, město, stát
  • číslo občanského průkazu nebo jiného identifikačního dokladu
  • termín konkrétního pobytu a jeho účel pobytu
  • číslo a platnost víza (pokud je nutné pro pobyt v ČR)

Výše uvedené údaje jsou Správcem uchovávány 6 let od ukončení posledního pobytu (v souladu se zákonem) a poté vymazány nevratně.

důvodu oprávněného zájmu pro plnění podnikatelských činností Správce můžete být požádáni o údaj o kreditní kartě a telefon nebo e-mail – to v případě poskytnutí garance ubytování či jiného složitějšího řešení obchodního případu. V takovém případě budete vždy požádáni o výslovný souhlas s poskytnutím zpracováním těchto údajů.

Kdykoliv máte právo požádat o výpis obsahu a stavu uložených dat. K tomu účelu prosím použijte kontaktní email [email protected]. Následně budete vyzváni k identifikaci Vaší osoby (buď osobně na základě předložení osobního dokladu) nebo (písemně poskytnutím ověřené kopie osobního dokladu) a bude Vám předložen záznam v písemné podobě nebo pdf – dle dohody. Právo na výmaz či omezení zpracování nelze uplatnit u zákonem požadovaných dat o Vaší osobě.

navštivte palace

Rezervujte si apartmán